Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\Inetpub\vhosts\mustafaturan.org\httpdocs\ayar.php on line 71
TEMEL SORUNLARIN ANALİZİ - Mustafa TURAN

Toplam Ziyaretçi: 957.844
© 2015, Tüm Hakları Mustafa TURAN'a Aittir.
Ekşi Bilişim & Tasarım

TEMEL SORUNLARIN ANALİZİ TEMEL SORUNLARIN ANALİZİ

Nemelazımcılık ve tembellik bizim en büyük yaramız değil mi? Rüşvet, iltimas ve ayrılık en büyük hastalığımız değil mi? İnanç ve ahlakın erozyona uğramasıyla milli duyguların dejenere olması en büyük meselemiz değil mi? Sigara, alkol ve uyuşturucu tehlikesi bizim en büyük felaketimiz değil mi? Kitap okumama, dürüst çalışmama ve devlet malını deniz görme ve sorumsuzluk bizim en büyük zaafımız değil mi?
Bu sorulara hayır demek mümkün mü? İşte biz "Temel Sorunların Analizi" isimli kitabımızda bu sorunları değişik başlıklar altında inceledik, araştırdık ve çözüm yollan bulmaya çalıştık. Öte yandan tarih boyunca bize oynanan Batı ve Bizans oyunlarını Bosna, Azerbaycan, Kosova,Filistin, Kıbrıs ve Çeçenistan' da su yüzüne çıkan çifte standardı sorguladık.
Konuları genellikle, tarihî, dînî, ahlakî, sosyal ve kültürel yönden ele alıp inceledik. Bir ve bütün olmamız gerektiğini dînî ve millî kültürümüzden ödün verilmemesini hep vurguladık.

Mustafa Turan

Bu Sayfayı Paylaşın

Tüm Kitaplar